Pojdite na vsebino

Uprava in vodenje projektov

Ženja Leiler Kos
direktorica
T: 01 43 42 500
E: zenja.leiler@kinoteka.si

Darja Gartner Hren
samostojna strokovna sodelavka
T: 01 43 42 510
E: tajnistvo@kinoteka.si

Kaja Bohorč
vodja projektov
T: 01 43 42 520
E: kaja.bohorc@kinoteka.si

Filmske zbirke in program restavriranja

Ivan Nedoh
muzejski svetnik, vodja filmskih zbirk
T: 01 43 42 511
E: ivan.nedoh@kinoteka.si

Bojana Živec
samostojna konservatorsko-restavratorska tehnica
T: 01 43 42 511
E: bojana.zivec@kinoteka.si

Darko Štrukelj
samostojni konservatorsko-restavratorski tehnik
T: 01 43 42 511
E: darko.strukelj@kinoteka.si

Nadja Šičarov
konservatorka-restavratorka
T: 01 43 42 512
E: nadja.sicarov@kinoteka.si

Matevž Jerman
skrbnik zbirke eksperimentalnega filma
T: 01 43 42 512
E: matevz.jerman@kinoteka.si

Tine Vrabič
skeniranje in skrbnik zbirke domačega filma
T: 01 43 42 512
E: tine.vrabic@kinoteka.si

Obfilmske zbirke in razstavni program

Špela Čižman
muzejska svetovalka, vodja obfilmskih zbirk in razstavnega programa
T: 01 43 42 506
E: spela.cizman@kinoteka.si

Jurij Bobič
kustos
T: 01 43 42 505
E: jurij.bobic@kinoteka.si

Martin Podrzavnik
samostojni muzejski tehnik
T: 01 43 42 514
E: martin.podrzavnik@kinoteka.si

Tamara Udovič
skrbnica Muzeja slovenskih filmskih igralcev
M: 041 550 044
E: tamara.udovic@kinoteka.si

Filmski program

Igor Prassel
urednik filmskega programa
T: 01 43 42 522
E: igor.prassel@kinoteka.si

Anja Banko
urednica filmskega programa
T: 01 43 42 523
E: anja.banko@kinoteka.si

Anja Naglič
vodja prevajanja in podnaslavljanja
T: 01 43 42 525
E: anja.naglic@kinoteka.si

Marko Turkuš
konservator restavrator, vodja tehnične izvedbe
E: marko.turkus@kinoteka.si

Gregor Brzin
samostojni konservatorsko restavratorski tehnik, izvedba filmskih projekcij
E: gregor.brzin@kinoteka.si

Gašper Milkovič Biloslav
konservator restavrator, izvedba filmskih projekcij
E: gasper.milkovic-biloslav@kinoteka.si

Izobraževalni, raziskovalni in založniški program

dr. Andrej Šprah
izobraževalni programi, Kino-katedra
T: 01 43 42 510
E: andrej.sprah@kinoteka.si

Vitja Dominkuš Dreu
izobraževalni programi, Kino šola
T: 01 43 42 513
E: vitja.dreu-dominkus@kinoteka.si

Ana Šturm
odgovorna urednica Ekrana
T: 01 434 25 10
E: ana.sturm@ekran.si

Viktor Bertoncelj
knjižničar
T: 01 43 42 530
E: viktor.bertoncelj@kinoteka.si

Odnosi z javnostmi in promocija

Kristina Ravnikar
odnosi z javnostmi
M: 041 464 880
E: kristina.ravnikar@kinoteka.si

Špela Barlič
urednica spletne strani
M: 031 523 262
E: spela.barlic@kinoteka.si

Maja Rebov
oblikovanje
E: maja.rebov@gmail.com

Omar Ait Si Mohamed
blagajna in Kinotečni butik
T: 01 43 42 515
E: blagajna@kinoteka.si

Člani svetov in strokovne komisije

Svet javnega zavoda Slovenska kinoteka
Branko Jezovšek, predsednik
Darja Gartner Hren, namestnica predsednika
Miha Hočevar
Marko Ljubič
Uroš Zavodnik

Svet Revije Ekran
Anja Banko, predsednica
Vitja Dominkuš Dreu
Aljoša Harlamov
Tina Lešničar
Majda Širca
Miran Zupanič

Strokovna komisija za avdiovizualno kulturo Ministrstva za kulturo RS
Petra Gajžler
Andraž Jerič
mag. Ciril Oberstar
Jožko Rutar
Blaž Završnik