Pojdite na vsebino
29
september četrtek
30
september petek

20:00

Dvorana Silvana Furlana

Nebo nad Berlinom

Der Himmel über Berlin

Wim Wenders

2
oktober nedelja

18:00

Dvorana Silvana Furlana

20:00

Dvorana Silvana Furlana

Fountain + Nevidna roka Adama Smitha + Stopnice

Goran Vojnović, Slobodan Maksimović, Miroslav Mandić

3
oktober ponedeljek

Ni predstav.

4
oktober torek
5
oktober sreda

20:00

Dvorana Silvana Furlana

Dragi mojster, Jože Plečnik

Drahý Mistře - Josip Plečnik, architekt Pražského hradu

Pavel Koutecký

7
oktober petek
8
oktober sobota

17:00

Dvorana Silvana Furlana

Hiša pravljic

Kérity, la maison des contes

Dominique Monféry

19:00

Dvorana Silvana Furlana

Kar naenkrat

Tan de repente

Diego Lerman

10
oktober ponedeljek

Ni predstav.

12
oktober sreda
15
oktober sobota
16
oktober nedelja

21:00

Dvorana Silvana Furlana

17
oktober ponedeljek

Ni predstav.

18
oktober torek

20:00

Dvorana Silvana Furlana

Novi obzornik slovenskih filmskih delavcev 1 + Tri zgodbe

Jože Bevc, Mirko Grobler, Ivan Marinček, Jane Kavčič, Igor Pretnar, France Kosmač

20
oktober četrtek
21
oktober petek
23
oktober nedelja

20:00

Dvorana Silvana Furlana

Daleč potujejo oblaki

Kauas pilvet karkaavat

Aki Kaurismäki

24
oktober ponedeljek

Ni predstav.

25
oktober torek

18:00

Dvorana Silvana Furlana

20:00

Dvorana Silvana Furlana

26
oktober sreda

17:00

Dvorana Silvana Furlana

27
oktober četrtek

17:00

Dvorana Silvana Furlana

Tu je tvoje življenje

Här har du ditt liv

Jan Troell

20:00

Dvorana Silvana Furlana

Kino klub Split

Ivan Martinac, Vjekoslav Nakić, Ante Verzotti, Ranko Kursar, Lordan Zafranović, Dunja Ivanišević

28
oktober petek

20:00

Dvorana Silvana Furlana

Nočni vlak

Pociąg

Jerzy Kawalerowicz

29
oktober sobota

19:00

Dvorana Silvana Furlana

Snega ne bo nikoli več

Sniegu juz nigdy nie bedzie

Małgorzata Szumowska, Michał Englert

30
oktober nedelja

17:00

Dvorana Silvana Furlana

19:00

Dvorana Silvana Furlana

Drugi ljudje

Inni ludzie

Aleksandra Terpińska